MY

Jesteśmy zgranym zespołem specjalistów z różnych dziedzin. Dzięki temu możemy świadczyć cały wachlarz usług związany z pracą agencji reklamowej, jak i studia graficznego.

 

Bezsprzecznym atutem naszej firmy jest nasz zespół. Jego wieloletnie doświadczenie w tworzeniu materiałów dla tego bardzo wymagającego segmentu rynku w połączeniu z kreatywnością i dbałością o jakość każdego projektu to gwarancja Państwa zadowolenia i .... sukcesu.

 

FILOZOFIA

Nasza przewaga polega na niestandardowym, indywidualnym podejściu do każdego projektu. Nie ma słowa „rutyna”. Nie mówimy „to niemożliwe”. Robimy wszystko, by spełnić Twoje wymagania, bez kompromisów, bez opóźnień. Wierzymy, że możesz zostać naszym lojalnym partnerem tylko, kiedy my będziemy szanować i respektować Twoje potrzeby i oczekiwania.

 

STRATEGIA

Nie chcemy być Twoim „kontrahentem, wykonawcą, podwykonawcą czy zleceniobiorcą” – to dla nas za mało. Chcemy być Twoim partnerem. Naszym zaangażowaniem wspierać Twoje działania, ułatwiać realizację założonych celów, poszerzać Twoje możliwości. To dlatego inwestujemy w ZESPÓŁ i dbamy o to, by tworzyły go osoby profesjonalne, kreatywne i entuzjastycznie podchodzące do Twoich potrzeb.

 

PARTNER

Powtórzmy to z całą mocą – chcemy być Twoim partnerem. Nie ukrywamy, że Twój zysk jest naszym zyskiem, że Twoje zadowolenie i lojalność jest dla nas warunkiem istnienia na rynku. To dlatego stawiamy na partnerstwo, na długookresową współpracę. Dajemy Ci do dyspozycji nasz ZESPÓŁ z całą jego wiedzą, doświadczeniem, umiejętnościami, zaangażowaniem. ZESPÓŁ, który pracę traktuje jak pasję a nie obowiązek.

 

KLIENCI O NAS

 

"Nasza współpraca z Agencją Reklamową Intensywni trwa nieprzerwanie od 2004 roku. W tym okresie tak właściciele, jak i pracownicy agencji dali sie poznać jako w pełni profesjonalni specjaliści dbający o najwyższą jakość świadczonych usług."

Dyr. Auchan Swadzim
Piotr Gawęda

 

 

"Godna podkreślenia jest wszechstronność i kreatywność agencji, która w toku naszej współpracy odpowiedzialna była za bardzo szeroki zakres działań: w tym opracowanie kampanii naszego centrum handlowego, stworzenia jej strony wizualnej i haseł reklamowych."

Dyr. Galerii Polskie Meble
Andrzej Golis

 

 

"Nasze zadowolenie z owocnej współpracy znalazło swój konkretny wyraz w przedłużeniu umowy na kolejny rok. Polecamy agencję Intensywni, potwierdzamy iż w obszarze marketingowym jest to partner godny zaufania i wymiernie przyczynia sie do sukcesu swoich klientów."

Kierownik Działu Marketingu Bricomarche
Agnieszka Kurowska

Agencja Reklamowa

Studio Graficzne

Napisz do nas | Zadzwoń do nas: +48 61 661 45 60